BİLGİ

İmdat derken?

“İmdaaaaaattt!” diye haykırarak kafandaki sorulara cevap bulamazsın. Buraya gelip bu cevapları okuman akıllıca olur evet! Hepsini okuduktan sonra hala sorun cevaplanmadıysa seni “Yazışalım” bölümüne alalım. Haydi bakalım pamuk eller mouse’lara, klavyelere

Facebook hesabıyla nasıl giriş yapabilirim?

Facebook’un açıksa direkt giriş yapabilirsin. Eğer açık değilse de önce Facebook’a giriş yapıp daha sonra Bosch Çevre Kulübü Yıldızlar’a Facebook hesabınla giriş yapabilirsin.

Facebook’um yok, giriş yapamaz mıyım?

Facebook hesabın yoksa bizim için açmana gerek yok. Ana sayfadan üyeliğini gerçekleştirebilirsin.

Muhabirlerle nasıl iletişim kurabilirim?

Her muhabirin kendi profil sayfasında mesaj bölümü var. Bu bölümden istediğin muhabire ulaşıp mesaj yazabilirsin.

Yazılara nasıl yorum yapabilirim?

Yorum yazmak için üye olman ya da Facebook hesabınla giriş yapman gerekli. Eğer üye olmadan ya da giriş yapmadan yorum yapmak istersen üzgünüz ama yapamazsın.

Oyun oynayabilir miyim?

Elbette oynayabilirsin! Eğlenmece menüsünün altından tüm oyunlara ulaşabilirsin.

Duygusal şiir neden duygusal değil?

Duygusal şiir gerçekten de hiç duygusal değil. Ama zaten amaç da bu! Amaç komik olması yani. Gözümüzde yaş olmasındansa dudaklarımızda gülümseme olsun daha iyi değil mi?

Matrak mektubu ben mi yazacağım?

Matrak mektubu biz yazıyoruz. Senin tek yapman gereken boşlukları doldurman. Bunu yaparken de tamamen özgürsün!

Bu site bana göre mi?

Bu site 8-13 yaş aralığındakilere göre ama bu yaş aralığında değilsen de (yani daha büyük ya da daha küçüksen) burada gezinebilirsin tabii. Önemli olan keyif alman.

Ben de muhabir olabilir miyim?

Şimdilik sadece yazdığın içerikleri bizimle paylaşabilirsin. Ama hayat sürprizlerle dolu Kim bilir belki ileride Duru, Orçun, Melis, Mert ve Nil gibi sen de bir muhabir olursun.

Masaüstü arkaplanları nerede?

Foto galerideki görselleri istediğin büyüklükte seçip kaydedebilirsin. İlla masaüstü arkaplanı olarak seçilmişleri görmek istersen galeri başlıklarından “Doğa aşkı”na tıklamalısın.